***مصوبات جلسه ***

1-مقرر گردید معاونت های دانشکده نسبت به برگزاری نمازجماعت در واحدهای خودبیشتر اهتمام ورزند و از فعالین عرصه برگزاری نماز تجلیل بعمل آید .

2-مقرر گردیدبا توجه به ابلاغ آیین نامه رفتار و پوشش حرفه ایی دانشجویان دانشگاهها این آیین نامه با توجه به فرهنگ عمومی شهر و شآن دانشکده و احترام گذاشتن به شآن دانشجویان اجرا گردد

3-مقرر گردید در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدای دانشکده علوم پزشکی دزفول  اولین یادواره شهدای دانشکده همزمان با روز شهدا در تاریخ 22اسفند برگزار و از خانواده های این یادگاران تجلیل بعمل آید .

4-مقرر گردید در راستای یکسان سازی و جلوگیری از پرت هزینه و ارائه با کیفیت فعالیتهای فرهنگی معاونت های دانشکده نسبت به هماهنگی فعالیتهای فرهنگی با معاونت فرهنگی دانشجویی  اقدام نمایند.

5-مقرر گردید در زمینه فعالیت سایت موعود بیمارستان بزرگ دزفول ، مدیر سایت ضمن احترام به جایگاه مسئولین شهر و عدم درج مطالبی که بیان کننده تشویش اذعان گردد خوداری و فقط در زمینه فرهنگی ،پزشکی و اطلاع رسانی فعالیتها و دستاورهای بیمارستان مطالب درج نماید .

6-مقرر گردید با توجه اینکه شهرستان دزفول گذرگاه ورود کاروان های راهیان نور به مناطق جنوب کشور می باشد ضمن برنامه ریزی در زمینه اسکان کاروانهای دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی و مسئولین وزارت متبوع و بازدید این عزیان از بیمارستان زیر زمینی یازهرا هماهنگی بعمل آید ضمنا هماهنگی جهت اعزام کاروان راهیان نور دانشجویان و کارکنان دانشکده به مناطق جنگی شلمچه و اروند کنار در بهمن و اسفند پیش بینی گردد .

6-اساسنامه انجمن علمی پرستاری دانشجویان دانشکده در جلسه مطرح ومصوب گردید و جهت انجام فعالیتهای علمی و پژوهشی به معاونت پژوهشی و فناوری اطلاعات ارجاع داده شد.

7-مقرر گردید در راستای ایجاد شور و شعف نشاط در بین پرسنل دانشکده با توجه به فعالیتهای پراسترس درمانی اردوهای یک روزه  اطراف  شهر در مناطق خوش آب و هوا برای پرسنل و خانواده های محترم آنها با هماهنگی معاونت های دانشکده با محوریت معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار گردد.

8-مقرر گردید در راستای تندرستی و نشاط پرسنل دانشکده با توجه به فعالیتهای درمانی  پراسترس  این عزیزان ،معاونت دانشجویی فرهنگی نسبت به هماهنگی   و اجرای برنامه ها و مسابقات ورزشی و عقد قرارداد باشگاههای ورزشی سطح شهر جهت این عزیزان اقدام نماید.

9-مقرر گردید با توجه به نزدیک شدن به هفته وحدت و میلاد حضرت پیامبر اکرم و امام جعفر صادق مراسم جشنی برگزار و از پرسنل فعال در زمینه امربه معروف ،حجاب و عفاف ، مهدویت و نماز تجلیل بعمل آید

10-مقرر گردید با توجه به نزدیک شدن به ترم بهمن و ورود دانشجویان جدیدالورود مراسمی با هماهنگی معاونت آموزشی برگزار گردد.

جمعه
۱۲ بهمن
جمعه
۱۲ بهمن
جمعه
۱۲ بهمن
نظرسنجی
نظرسنجی با شماره 0 موجود نیست
دسترسی سریع
دسترسی سریع
تنظیمات قالب